Проект «Покоління вільне від корупції» представлений як краща практика субгрантерів на форумі ОГС

23-24 березня в м. Львів відбувся ІІ Всеукраїнський форум громадських організацій «Партнерство і порозуміння задля активного та відповідального громадянського суспільства

0
6031
переглядів

Упродовж 22-24 березня 2018 року у Львові у рамках «Регіональної платформи громадських ініціатив» відбулося кілька креативних подій:

Гра «State-building on Mars» моделює процеси побудови суспільства та дає розуміння інтересів та комунікацій (участь у грі взяв Руслан Костюкевич, де грав роль силових структур у марсіанському суспільстві). Цей цікавий і перспективний формат громадянської освіти є не новим для ГО РЦЄП, оскільки у нас уже віднедавна діє ініціатива Educational Games Space.

Форум зібрав більше сотні громадських активістів з усієї України та цікавих спікерів, серед яких:

  • Маркус Бранд, радник та керівник проектів Програми розвитку ООН у сфері демократичного врядування
  • Любов Максимович, голова ГО «Центр «Жіночі перспективи»
  • Оксана Дащаківська, голова Західного відділення МФ «Відродження»
  • Ірина Бєкєшкіна, директор Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

Представники ГО РЦЄП також були серед доповідачів у форматі кращих практик субгрантерів. Руслан Костюкевич представив результати проекту «Покоління вільне від корупції» та моніторингової ініціативи «Індекс прозорості антикорупційної політики ЗВО – 2017. Результати проекту зацікавили учасників форуму та мають чудові перспективи на продовження.

Під час форуму було налагодженого нові партнерські контакти та ініціативи, які сподіваємося згодом стануть успішними проектами.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР