Проект «Покоління вільне від корупції» представлений як краща практика субгрантерів на форумі ОГС

23-24 березня в м. Львів відбувся ІІ Всеукраїнський форум громадських організацій «Партнерство і порозуміння задля активного та відповідального громадянського суспільства

0
303
переглядів

Упродовж 22-24 березня 2018 року у Львові у рамках «Регіональної платформи громадських ініціатив» відбулося кілька креативних подій:

Гра «State-building on Mars» моделює процеси побудови суспільства та дає розуміння інтересів та комунікацій (участь у грі взяв Руслан Костюкевич, де грав роль силових структур у марсіанському суспільстві). Цей цікавий і перспективний формат громадянської освіти є не новим для ГО РЦЄП, оскільки у нас уже віднедавна діє ініціатива Educational Games Space.

Форум зібрав більше сотні громадських активістів з усієї України та цікавих спікерів, серед яких:

  • Маркус Бранд, радник та керівник проектів Програми розвитку ООН у сфері демократичного врядування
  • Любов Максимович, голова ГО «Центр «Жіночі перспективи»
  • Оксана Дащаківська, голова Західного відділення МФ «Відродження»
  • Ірина Бєкєшкіна, директор Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

Представники ГО РЦЄП також були серед доповідачів у форматі кращих практик субгрантерів. Руслан Костюкевич представив результати проекту «Покоління вільне від корупції» та моніторингової ініціативи «Індекс прозорості антикорупційної політики ЗВО – 2017. Результати проекту зацікавили учасників форуму та мають чудові перспективи на продовження.

Під час форуму було налагодженого нові партнерські контакти та ініціативи, які сподіваємося згодом стануть успішними проектами.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я тут