Перше тестування нової настільної гри «Alt-Ego City». Done!

16.03. 2018 року студенти-менеджери, викладачі і співробітники кафедри менеджменту НУВГП протестували (не плутати з протестами) нову гру, азартно провівши час у невимушеному спілкуванні і поєднавши цікаве з корисним.

1
1370
переглядів

Нову гру створено в межах моделі Eductional Game Space, яку започаткувала ГО “РЦЄП”, передусім в навчальних цілях. Ігровий процес зайняв майже дві години, протягом якого була можливість вивірити ігровий баланс, орієнтовні часові межі, мінімальний склад майбутніх учасників, коректність описаних ігрових правил, ігрову карту та розміри ігрового причандалля. Модерував гру її автор – Богдан Король.

Концепція гри зашифрована в її назві – балансуванні між двома полярними орієнтаціями поведінки кожної людини. Всупереч власним бажанням здобути дрібну особисту вигоду (Ego – скорочення від «егоїзм»), нарощуючи ігрові гроші – коїни, гравці вчаться досягати глобальної суспільної користі (Alt – скорочення від «альтруїзм»), коли у грі вони підвищують рівень задоволеності мешканців міста – карму. «Щасливі» мешканці міста дозволяють отримувати з кожного збудованого об’єкта (сфери розваг, послуг, економіки та екології) більший розмір прибутку. Головними ігровими цілями були якнайшвидша забудова карти міста об’єктами і максимізація його карми.

Гра частково відтворює життєві ситуації, коли бізнесмени, прийшовши до влади, починають розпоряджатися муніципальною власністю і бюджетом міста як особистим майном. В ігровому процесі функції мера почергово або рандомізовано виконував кожен з гравців – підприємців міста. Учасники тестування по-різному вибудовували стратегію розвитку свої міст, досягаючи ігрових цілей. А зважаючи на невелику кількість гравців (8 осіб), таких міст було два.

Загалом учасники, які не полінувалися прийти в п’ятницю під кінець робочого дня, залишилися задоволені, здобувши новий досвід зі стратегічного і просторового планування, навиків ведення переговорів і балансування суспільної корисності з особистими інтересами, а її автор – нові пункти User Story.

Граймося, бо ми того варті! Хто бажає погратися?

 

1 КОМЕНТАР

  1. Прикро, що не зміг взяти участь в першому тестуванні. Не знаю, як все було, але так, як Богдан описав, то апетит розігнав ще більше.

    Вписуй мене у наступну команду для тестування!!!

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР