ЄМІки вчаться писати проекти

4 листопада 2016 року члени «Молодіжної європейської ініціативи» Вікторія Порожняк і Ольга Пахаренко взяли учать у тренінгу «Підготовка якісних громадських проектів: теорія і практика».

0
149
переглядів

4 листопада 2016 року члени «Молодіжної європейської ініціативи» Вікторія Порожняк і Ольга Пахаренко взяли учать у тренінгу «Підготовка якісних громадських проектів: теорія і практика».

Тренінг проводився в рамках Другого конкурсу малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях, оголошеного нещодавно РОГО «Комітет виборців України» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив».

Тренери Олексій Горецький та Святослав Дубов провели аналіз помилок, яких припускалися заявники під час першого конкурсу минулого року, а також розповіли учасникам, як правильно визначати й обґрунтовувати проблему, формувати мету і завдання, планувати діяльність, проводити моніторинг та оцінку, формувати бюджет тощо.

Учасники тренінгу змогли навчалися готувати якісні конкурентноспроможні громадські проекти, спрямовані на вирішення актуальних місцевих суспільних проблем.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я тут