Міжрегіональна громадська екологічна ініціатива “Лінея”

Проект “Лінея” має на меті об’єднати досвід чотирьох партнерьских організацій України задля створення всеукраїнського  механізму інформування населелення про систему збору відпрацьованих елементів живлення та стимулювання використовувати цю систему (здавати використані елементи живлення) через адвокацію, просвіту та співпрацю у Чернігівській, Рівненській та Черівецькій областях. Сформувати культуру правильного поводження зі шкідливими побутовими відходами у місцевого населення.
Основними завданнями проекту є:
  • Поширити досвід адвокаційної компанії, проведеної ГО «Еко Місто Чернігів» на міста-партнери.
  • Для обєднання досвіду чотирьох партнерьских організацій України, задля створення всеукраїнського  механізму інформування населелння про систему збору відпрацьованих елементів живлення, провести дводенний навчальний семінар у Чернігові.
  • Організувати візити представиків ГО «Еко Місто» у міста-партнери для обміну досвідом та напрацювання плану спільних дій адвокасі-компаній.
  • Розробити та створити сайт, що обєднає еко мапи України, використовуючи, як основу, дані існуючої  Еко Карти Чернігова у Google Maps.
  • Заповнити Еко Мапу, використувуючи дані про існуючі пункти прийому шкідливих побутових відходів у містах-партнерах.
  • У співпраці із партнерськими організаціями розробити та розповсюдити просвітницькі поліграфічні матеріали.
  • Провести мотивуючі акції зі збору відпрацьованих батарейок у школах міст-партнерів.
Проект реалізується ГО «Еко Місто Чернігів» у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу.
На Рівненщині координує реалізацію проекту “Європейська молодіжна ініціатива“, що є  молодіжним осередком ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів”.