Educational Games Space

Ігровий простір створено для того, щоб поєднати приємне проведення часу за настільними (та не лише настільними іграми) з навчанням. Адже відомо, що навчання під час гри є набагато цікавішим та допомагає кращому засвоєнню матеріалу. Якщо ви хочете навчатися, закріплювати свої знання під час гри або маєте ідеї для втілення їх у ігрову форму – ласкаво просимо до нас!

,Долучайся до нашої спільноти в facebook! 

Наші розробки

PM Process Game

Настільна гра спрямована на підвищення розуміння процесів управління проектами та розвиток поведінкових компетентностей управління проектами. Гра моделює усі процеси за PMBOK-6

Ідея: Анатолій Савін
Керівник проекту: Руслан Костюкевич
Команда:
Sprint 1: Вікторія Порожняк, Єлизавети Дехтяр, Максим Степаненко, Олександра Захарко
Sprint 2: Богдан Король, Сергій Нагорнюк, Олександр Забейда, Анастасія Рибак, Оксана Клюха
Sprint 3: Ольга Мандзюк, Ольга Пахаренко, Любов Сидорчук

Грати

Authority Transmission

Настільна гра спрямована на підвищення розуміння процесів взаємодії при реалізації портфеля проектів, розвиває стратегічне мислення та комунікаційні навички. Гра моделює роботу проектного офісу.

Ідея: Руслан Костюкевич
Керівник проекту: Ольга Мандзюк
Команда:
Sprint 1: Оксана Клюха, Богдан Король, Любов Сидорчук

Грати

Вигідний контракт

Бізнес-симуляція, під час якої учасники проходять увесь процес взаємодії замовника та підрядника (постачальника, проектної фірми, будівельної фірми) аж до закриття контракту. Під час гри для оплати робіт, поставок, пені, штрафів можуть застосовуватися справжні гроші. Гра спрямована на розвиток командної взаємодії, компетентностей стратегічного мислення та аналітичних здатностей. 

Ідея: Руслан Костюкевич
Керівник проекту: Руслан Костюкевич
Команда: Ольга Мандзюк

Грати

Віртуальний офіс

Бізнес-симуляція, під час якої учасники працюють у режимі реального часу на посадах звичайного офісу. Гра дає можливість зрозуміти організацію як систему, взаємодію під час виконання складних завдань, розвивати поведінкові та технічні компетентності. Гра проводиться у форматі подібному до reality show. 

Бізнес-симуляція розроблена спільно з кафедрою менеджменту НУВГП на базі навчально-тренінгової лабораторії West Business Center НУВГП

Керівник проекту: Руслан Костюкевич
Команда: Богдан Король, Любов Сидорчук, Ольга Мандзюк, Василь Нетепчук, Ольга Пахаренко

Грати

Ми також граємо …

SCRUM Game

Корпоративна соціальна відповідальність