Educational Games Space

Ігровий простір створено для того, щоб поєднати приємне проведення часу за настільними (та не лише настільними іграми) з навчанням. Адже відомо, що навчання під час гри є набагато цікавішим та допомагає кращому засвоєнню матеріалу. Якщо ви хочете навчатися, закріплювати свої знання під час гри або маєте ідеї для втілення їх у ігрову форму – ласкаво просимо до нас!

,Долучайся до нашої спільноти в facebook! 

Наші розробки

Скелети в шафі

Наскільки добре Ви знаєте своїх друзів та самого себе? За допомогою гри Ви зможете це перевірити! Саме під час гри все таємне стане явним, розкриються всі секрети, потаємні бажання і Ви дізнаєтеся, які скелети заховані в шафах Ваших друзів! Гра спрямована на набуття уміння впливати на людей, розуміти їх уподобання, прогнозувати можливі реакції. 

Ідея: Руслан Костюкевич
Керівник проекту: Ольга Юрим
Команда:
Оксана Круль, Віка Літвінчук

Грати

PM Process Game

Настільна гра спрямована на підвищення розуміння процесів управління проектами та розвиток поведінкових компетентностей управління проектами. Гра моделює усі процеси за PMBOK-6

Ідея: Анатолій Савін
Керівник проекту: Руслан Костюкевич
Команда:
Sprint 1: Вікторія Порожняк, Єлизавети Дехтяр, Максим Степаненко, Олександра Захарко
Sprint 2: Богдан Король, Сергій Нагорнюк, Олександр Забейда, Анастасія Рибак, Оксана Клюха
Sprint 3: Ольга Мандзюк, Ольга Пахаренко, Любов Сидорчук

Грати

Authority Transmission

Настільна гра спрямована на підвищення розуміння процесів взаємодії при реалізації портфеля проектів, розвиває стратегічне мислення та комунікаційні навички. Гра моделює роботу проектного офісу.

Ідея: Руслан Костюкевич
Керівник проекту: Ольга Мандзюк
Команда:
Sprint 1: Оксана Клюха, Богдан Король, Любов Сидорчук

Грати

Вигідний контракт

Бізнес-симуляція, під час якої учасники проходять увесь процес взаємодії замовника та підрядника (постачальника, проектної фірми, будівельної фірми) аж до закриття контракту. Під час гри для оплати робіт, поставок, пені, штрафів можуть застосовуватися справжні гроші. Гра спрямована на розвиток командної взаємодії, компетентностей стратегічного мислення та аналітичних здатностей. 

Ідея: Руслан Костюкевич
Керівник проекту: Руслан Костюкевич
Команда: Ольга Мандзюк

Грати

Віртуальний офіс

Бізнес-симуляція, під час якої учасники працюють у режимі реального часу на посадах звичайного офісу. Гра дає можливість зрозуміти організацію як систему, взаємодію під час виконання складних завдань, розвивати поведінкові та технічні компетентності. Гра проводиться у форматі подібному до reality show. 

Бізнес-симуляція розроблена спільно з кафедрою менеджменту НУВГП на базі навчально-тренінгової лабораторії West Business Center НУВГП

Керівник проекту: Руслан Костюкевич
Команда: Богдан Король, Любов Сидорчук, Ольга Мандзюк, Василь Нетепчук, Ольга Пахаренко

Грати

Настільна гра Alt-Ego City

Концепція гри зашифрована в її назві – балансуванні між двома полярними орієнтаціями поведінки кожної людини. Всупереч власним бажанням здобути дрібну особисту вигоду (Ego – скорочення від «егоїзм»), нарощуючи ігрові гроші – коїни, гравці вчаться досягати глобальної суспільної користі (Alt– скорочення від «альтруїзм»), коли у грі вони підвищують рівень задоволеності мешканців міста – карму. «Щасливі» мешканці міста дозволяють отримувати з кожного збудованого об’єкта (сфери розваг, послуг, економіки та екології) більший розмір прибутку. Головними ігровими цілями були якнайшвидша забудова карти міста об’єктами і максимізація його карми.. 

Ідея: Богдан Король
Керівник проекту: Богдан Король
Команда: Богдан Король

Грати

Ми також граємо …

SCRUM Game

Корпоративна соціальна відповідальність