Війна не повинна забирати дитинство у наших дітей

0
278
переглядів

У Рівному на базі загально-освітньої школи І-ІІІ ступеня № 18 (вул. Карпинського, 15 А) працює АРТ Центр, де проводяться групові заняття та майстер-класи з дітьми та дорослими.

Ініціатор проєкту магістр держ. управління Ксенія-Оксана Тименюк. Команда складається з кваліфікованих психологів-волонтерів, майстрів образотворчого та ужитково-декоративного мистецтва. Ми прагнемо допомогти внутрішньо переміщеним родинам, дітям військовослужбовців та місцевим мешканцям пережити складні події, адаптуватися до нової реальності, розвивати внутрішній потенціал.

Творча діяльність швидко та безпечно допомагає заспокоїтися, віднайти нові сенси життя, переосмислити пережиті події, структурувати емоції та вибудувати стратегію на майбутнє. Заняття з фарбами, масляними олівцями чи пластиліном сприяють зціленню та саморегуляції людини.

Напрямки роботи АРТ Центру в Рівному

Сьогодні світ надзвичайно динамічний та мінливий. Він щоразу ставить перед молодими людьми нові виклики, вимагає різностороннього розвитку, творчого мислення та адаптивності. Війна не повинна зупинити розвиток дітей, тим самим позбавити їх перспектив.

Власне АРТ Центр покликаний розвивати дитину за різними напрямками, виявляти її сильні сторони. Ми надаємо унікальну можливість спробувати себе у різних творчих проявах та обрати свій єдиний.

У АРТ Центрі діти навчаються створювати картини на різні теми восковими олівцями, малювати на тканині. Разом з рівненською майстринею Наталією Жуковською опановують техніку малювання акриловими фарбами fluid art, яка сприяє саморегуляції та адаптивності до мінливих умов життя.

Майстер ручного ліплення Олекса (Олексій Михайлов) учить діток створювати цілі інсталяції з пластиліну. Така діяльність розвиває дрібну моторику та позитивно впливає на творче мислення малюків.

Алла Андрійцьо-Рузаєва навчає розмальовувати об’ємні форми, правильно працювати з фарбами і поєднувати кольори. У ході майстер-класу завжди ініціює дискусії на різні філософські теми, які допомагають розкрити особистість та подолати складні обставини війни.

Тільки в АРТ Центрі у Рівному працює дитяча ігротека, яку проводить знавець настільних ігор Ірина Танічкіна. Тут діти розвивають своє мислення, пам’ять, вчаться вигравати та достойно програвати, розвивають лідерські здібності та вміння працювати в команді.

Разом з Володимиром Рафальським наші гості покращують свою фізичну та хореографічну підготовку, а також навчаться основам акторської майстерності. А з вимушено переміщеною майстринею з м. Маріуполь Діаною Люшиною діти поринають у магічний світ пластилінографії.

Загалом ми прагнемо допомогти дорослим та дітям позбутися напруження та блоків в тілі, пережити кризову ситуацію пов’язану з війною та адаптацією у новому місті, повернутися до нормального життя (на скільки це зараз можливо) та набути нових творчих навиків, які в подальшому допоможуть у житті.

Переконані, майбутній Україні потрібні креативні, творчі та різносторонньо розвинені українці! І наш АРТ Центр цьому посприяє!

Анонси подій в Інстаграм @rivne_art

Чекаємо всіх за адресою: м. Рівне, вул. Карпинського, 15-А.

Деталі дізнавайтеся за конт.тел. 0674760929 Ксенія-Оксана Тименюк

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР