Сivic tech в дії! Працівники Дядьковицької сільської ради отримали сертифікати «Як громаді стати цифровою»

0
651
переглядів

12 жовтня відбувся другий тренінг працівників Дядьковицької сільської ради у рамках реалізації проєкту «Електронні сервіси для побудови сталої моделі взаємодії влади і мешканців Дядьковицької територіальної громади».

Учасники тренінгу ознайомилися з сервісами електронної демократії E-DEM, які вже підключені в громаді (EDEM (e-dem.ua)), та відпрацювали технологію проведення електронних консультацій з громадськістю, опитувань, обговорення нормативно-правових актів та розгляду електронних петицій. Апарат сільської ради ознайомився із геоінформаційним сервісом «Відкрите місто», який згодом також запрацює в громаді.

Подальша робота з платформами взаємодії To Do list/Outlook, сервісом адміністрування проєктів Trello та Google-додатками, відкрили нові можливості для продуктивної роботи команди працівників сільської ради.

Корисною і практичною стала завершальна частина тренінгу, в якій працівники сільської ради пройшли курс від Мінцифри «Як громаді стати цифровою» та отримали сертифікати.

Голова громади, Людмила Вітковець, яка одна із перших отримала сертифікат наголосила: «Реалізація проєкту з підвищення цифрової грамотності громади відкриває нові можливості для її розвитку та є одним із ключових завдань Програми інформатизації громади на 2021-2022 роки».

Однією з першочергових завдань проведеної ініціативи – це отримання навичок civic tech (громадські технології) – цифрові інструменти, що спрощують комунікацію між владою і громадськістю та залучають громадян до вирішення актуальних проблем місцевого чи національного значення.

Проєкт «Civic tech – інструмент якісної взаємодії» реалізується ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» у партнерстві з Дядьковицькою сільською радою у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу. Національну платформу е-демократії E-DEM створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР