Запроваджуємо Civic Tech в Дядьковицькій територіальній громаді

0
52
переглядів

Регіональний центр євроінтеграційних проектів розпочинає реалізацію проекту «Електронні сервіси для побудови сталої моделі взаємодії влади і мешканців Дядьковицької територіальної громади».

Проєкт став переможцем конкурсу грантів фонду Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу на впровадження інструментів civic tech в умовах пандемії.

Метою проєкту є створення середовища для запровадження інструментів civic tech на території 17 сіл Дядьковицької сільської ТГ шляхом адвокації запровадження електронних сервісів та розвитку спроможності різних верств населення їх використовувати.

Основними напрямками проєкту будуть:

  • Запровадження та поширення інструментів електронної демократії на базі платформи e-dem.ua: Відкрите місто, Електронні петиції, Електронні консультації з громадськістю.
  • Розроблення дашбордів моніторингу реалізації Програми соціально-економічного розвитку, цільових програм та Стратегії сталого розвитку Дядьковицької ТГ.
  • Створення інтерактивних мап громади.
  • Реалізація промоційної цифрової ініціативи «17 унікальних сіл громади».

Також передбачено проведення тренінгів для представників апарату громади, комунальних установ, депутатів, молоді, пенсіонерів.

Проєкт «Civic tech – інструмент якісної взаємодії» реалізується Асоціацією міст України та ГО «Стратегії розвитку громад» у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу. Національну платформу е-демократії E-DEM створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР