Керівництву Дядьковицької ТГ презентовано проєкт із запровадження civic tech

0
60
переглядів

21.09.2021 року відбулась робоча зустріч керівництва Дядьковицької територіальної громади з представниками громадської організації «Регіональний центр євроінтеграційних проектів».

ГО «РЦЕП» розпочинає реалізацію проекту «Електронні сервіси для побудови сталої моделі взаємодії влади і мешканців Дядьковицької територіальної громади».

Фінансування проекту здійснює Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу на впровадження інструментів civic tech в умовах пандемії.

Умовами проекту передбачено проведення серії тренінгів для представників апарату сільської ради, представників комунальних установ, активістів.

Метою проєкту є створення середовища для запровадження інструментів civic tech на території 17 сіл Дядьковицької сільської ТГ шляхом адвокації запровадження електронних сервісів та розвитку спроможності різних верств населення їх використовувати.

Проєкт «Civic tech – інструмент якісної взаємодії» реалізується ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу. Національну платформу е-демократії E-DEM створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР