Пропозиція для експертів: стати учасником проєкту CISEP

0
1229
переглядів

У рамках проєкту CiSEPЯк Угода про асоціацію з ЄС впливає на сільські громади?” проводиться оцінювання можливостей/загроз для сільських громад, що виникатимуть внаслідок імплементації Угоди.

Наша команда опрацювала усі 24 розділи урядового Пульсу Угоди і сформувала базовий перелік факторів впливу на сільські громади, що можуть бути використані робочими групами із розроблення стратегій сталого розвитку громад та програм соціально-економічного розвитку для проведення стратегічного аналізу.

Базовий документ з результатами аналізу та посиланням на статті Угоди, нормативні акти ЄС та України доступний за цим посиланням – https://drive.google.com/file/d/16KGyihbutKisE07Wkp0CYWuRC70WNhgW/view?usp=sharing

Для проведення належного оцінювання впливу процесів євроінтеграції на сільські громади запрошуємо експертів різних галузей долучитися до проєкту, зокрема:

взяти участь в оцінюванні імовірностей виникнення можливостей/загроз;

подати свої пропозиції щодо переліку можливостей/загроз.

Кого ми хочемо бачити в якості експертів?

  • випускників CiSEP, які володіють належними експертними компетентностями щодо певних складових Угоди;
  • науковців закладів вищої освіти і наукових установ, які займаються відповідними дослідженнями;
  • представників організацій громадянського суспільства аналітичного спрямування, які спеціалізуються на відповідних дослідженнях.

Що ми пропонуємо?

Прізвища експертів, які візьмуть участь у дослідженні, будуть внесені до аналітичного документа, що буде підготовлений за результатами дослідження, із зазначенням розділів, в оцінюванні яких взяв/ла участь експерт/ка.

Щоб скористатися цією пропозицією достатньо оцінити імовірності виникнення загроз і можливостей одного чи кількох розділів Угоди про асоціацію з ЄС.

Дослідження проводиться до 18 червня 2020 року (кінцевий термін може бути продовжений).

Звертаємо Вашу увагу на те, що ми залишаємо за собою право відбирати експертів, оцінки яких будуть враховані в результатах дослідження, за критеріями професійного фаху та досвіду.

Ця публікація   підготовлена в рамках проєкту «Як Угода про  асоціацію з ЄС впливає на сільські громади?», що реалізується у рамках проєкту «Навчання з питань Асоціації з ЄС (CiSEP)» за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (https://www.auswaertiges-amt.de/en). Проект реалізовується Регіональним центром євроінтеграційних проектів (м. Рівне) у партнерстві з Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини (м. Яворів) та Інститутом реформування та розвитку міста (м. Івано-Франківськ). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю автора і жодним чином не відображає точку зору Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР