Запроваджуємо інструменти е-демократії в Дядьковицькій ОТГ

0
151
переглядів

ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проєктів” супроводжує процес запровадження інструментів електронної демократії в Дядьковицькій сільській об’єднаній територіальній громаді.

Дядьковицька ОТГ є молодою сільською громадою, що утворилась у кінці 2018 року. Але попри короткий період її становлення приємно вражає системність підходу до розбудови демократичного урядування.

Серед розпочатих ініціатив потрібно відзначити початок розроблення стратегії сталого розвитку та запровадження інструментів електронної демократії.

Зокрема, у тестовому режимі уже працює сервіс електронних консультацій з гродмадськістю – https://consult.e-dem.ua/5624684100

З квітня цього року розпочався процес проведення першого конкурсу проєктів у рамках програми “Громадський бюджет”. Мешканці громади уже з 15 квітня зможуть подавати проєкти на конкурс. Щоб можна було легко готувати проєкти, ми підготували невелику інтерактивну презентацію – https://sway.office.com/5uz0fEJlyKopjTxt?ref=Link.

Платформу для адміністрування електронних сервісів та консультативну підтримку надав Фонд Східна Європа.

Попри проблеми зумовлені пандемією, з якими зіштовхнулась країна та кожна громада, сподіваємося на активну позицію мешканців та цікаві і креативні проєкти, що змінюватимуть життя на краще!

Діяльність із запровадження інструментів електронної демократії провадиться відповідно до Угоди про співпрацю між ГО “РЦЄП” та Дядьковицькою сільською радою.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР