Skills Lab буде в Рівному!

0
827
переглядів
Webinar. Business Concept.

Ми пройшли І етап відбору взяли участь у вебінарі для партнерів «ПАКТ заради молоді: співпраця та нові перспективи», який відбувся 19 березня 2020 року з 10:00 до 13:00 .

Ключовими віхами вебінару були презетація можливостей та принципів роботи партренів Пакту для підтримки та розвитку найбільш продуктивної частини нашого суспільства – молоді у трьох напрямках:

1) організації регіональних форумів «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», які на сьогодні пройшли у більше ніж 15 містах України

2) організація курсів «Skills Lab: успішна кар’єра» 

3) організація курсів «Skills Lab: власна справа» .

Загалом Skills Lab  має на меті розвиток і вдосконалення навичок, які необхідні молодим людям для побудови успішної кар’єри або початку власної справи. Навчання проходить у форматі майстер-класів soft skills та семінарів від компаній-підписантів Пакту заради молоді, експертів та місцевих підприємців. У якості фінальних робіт програми, учасники презентують свої проєкти, які вони розробили під час Skills Lab соціальні проекти для міста та громади або бізнес-проєкти для самозайнятості, в тому числі товари та послуги власного виробництва. Протягом року в Skills Lab участь взяло більше 300 учасників.  

Усі проекти реалізуватимуться за інформаційної підтримки  Центру “Розвиток КСВ”, платформи Career Hub, Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства культури, молоді та спорту України. 

Наразі наша команда  проєкту “Неформальної освіти” працює над укладанням меморандуму про співпрацю, факт підписання якого набуде обовязкового висвітлення.

З побажаннями ефективної дистанційної роботи та міцного здоровя, менеджерка напряму неформальної освіти ГО “РЦЄП” Алла Андрійцьо-Рузаєва.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР