А що робити, якщо обрана професія не співпадає з виявленими уподобаннями?

0
576
переглядів

5.03.20 на запрошення директора Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  Тимощук Ольги Захарівни, наш проект Ключі до професійного успіху  реалізувався у стінах однієї з перших шкіл м. Рівне, яка заснована 1907 році.

З перших кроків входу по вестибюлю накриває  хвиля  життєвих вражажень: від плану розміщення, високих стель, старовинної дерев’яної підлоги, яка видає специфічний приємний скрип при ході, до музейного повітря. Усе, що оточує свідчить про те, що ти знаходишся у сторічній споруді, яка слугує храмом науки. Невелика кількість учнів (600) дозволяє забезпечити майже родинні стосунки між учасниками навчального процесу. А в середині спостерігається вміле поєднання минулого та вимог сучасності (кольорові шафки для індивідуальних речей, технічне забезпечення).

У 11 класі нас чекали 15 учнів, які з інтересом розглядали заголовок презентації та тренерів – д.т.н., професора Кожушка Леоніда Федоровича та Алли Андрійцьо.

За результатами опитування про готовність до вибору професії «точне знання» засвідчили 77 % опитаних, а «вагаються» і не змогли зазначити конкретної професії 23%.

Привернуло увагу також, що учні у переважній більшості зазначили спеціальність як напрямок підготовки, з якою чітко себе ідентифікують 94% опитаних.

Під час проведення workshop-у, вперше пролунали питання – Що робити, якщо обрана професія не співпадає з виявленими уподобаннями та вміннями? І що до цього часу про фактори вибору майбутньої професії їм ніхто не розповідав.

Ключовий меседж заходу – це спів ставити та добре обміркувати результати самопізнання з майбутньою професійною діяльністю, планувати її вибір щодо своїх сильних уподобань, здібностей та навичок.


Приємно вразили усі учасники та співорганізатори тренінгу та відчувалось тепло дружньої робочої атмосфери.Нагадаємо, що соціальний проект “Ключі до професійного успіху” реалізується ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів” у партнерстві з кафедрою менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР