Новим координатором РГ 6 УС ПГС Україна-ЄС став Руслан Костюкевич

0
667
переглядів

6 лютого відбулась Асамблея Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, участь у якій взяли понад 100 учасників.

На засідання Асамблеї були запрошені голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, заступник генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Олексій Генчев, директор Європейської програми, Міжнародний фонд “Відродження” та керівник проекту «Громадська синергія» Дмитро Шульга.

З поміж питань, що стосувалися результатів роботи Платформи, були вибори координаторів робочих груп 2 і 6.

Координатором робочої групи 6 «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт» став член нашої організації – Руслан Костюкевич. За словами Руслана “Внаслідок того, що упродовж останніх півтора року група працювала без координатора, не було ціленаправленої роботи на системний моніторинг процесів виконання Угоди в частині, що належить до компетенції РГ6. Тому пріоритетним завданням є налагодити якісні комунікації між членами групи, встановити чіткі цілі і завдання та забезпечити системну планову роботу над їх досягненням“.

Вітаємо Руслана з обранням координатором групи та обіцяємо безумовну підтримку в діяльності та ініціативах!

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР