У новий рік із SKILLS-рейтингом!

0
430
переглядів

У рамках проекту “Ключі професійного успіху” Алла Андрійцьо провела workshop для школярів ЗОШ №23 (м. Рівне), під час якого учасники чудово провели час та поміркували про професії майбутнього.

На завершення старого року та з підтримкою заступника директора з виховної роботи ЗОШ №23 Шевчук Лариси Іванівни, 27 грудня було проведено workshop “Як обрати професію?“. Загалом, майже сотня учнів дев’ятих класів цієї школи мали нагоду віднайти або ще раз переконатися у наявності тих чи інших уподобань, здібностей та навичок, які так необхідні при виборі професійної діяльності. Адже сучасний роботодавець хоче оплачувати не гарні оцінки у дипломі, а наявність і високий рівень володіння конкретними НАВИЧКАМИ.

В результаті проходження даного тренінгу, використовуючи деякі елементи з методики Т. Сухенко, учні можуть сформувати власний рейтинг розвитку навичок (SKILS-рейтинг), відстежити та проаналізувати їх рівень, а також пороздумувати на канікулах, як саме цей рівень можна підвищити, витративши час для саморозвитку та відпочинку.

Наступна зустріч відбудеться у січні! Поговоримо про зв’язок власних навичок та професійної діяльності, про складності вибору однієї професії на усе життя, про тенденції, ризики і щось особисте!

На останок, хочеться усіх привітати з Новим роком і Різдвом Христовим! Відмінного настрою, очікуваних подарунків, смачної куті і веселої Коляди!

Дізнавайтеся про усі новини про те, як не помилитися з вибором професії, до нашої спільноти – https://www.facebook.com/groups/choose.profession/

Нагадаємо, що соціальний проект “Ключі професійного успіху” реалізується ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів” у партнерстві з кафедрою менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР