Як обрати професію майбутнього?

Керівник профорієнтаційного проекту «Ключі до професійного успіху» Андрійцьо-Рузаєва Алла взяла участь семінарі Тамари Сухенко "Як обрати професію майбутнього".

0
798
переглядів

Одним із важливих напрямів громадської освіти Регіонального центру євроінтеграційних проектів є надання молоді допомоги в професійній орієнтації.

Проект «Ключі до професійного успіху», розпочатий на початку 2019 року, набуває обертів. 22 листопада керівник проекту Алла Андрійцьо-Рузаєва провела перемовини щодо партнерства ГО РЦЄП з Humantime щодо проведення тренінгів в м.Рівне. Вона взяла участь у одноденному семінарі Тамари Сухенко з передачі авторської методики тренінгу “Як обрати професію майбутнього“.

У семінарі взяли участь представники із різних регіонів України, в тому числі Суми, Коломия, Луцьк, Енергодар, Київ, спілкування з якими створило додаткові можливості обміну досвідом щодо профорієнтаційної роботи, її складностей та спонукало до виникнення дискусії «Як зараз доречно назвати спеціаліста з профорієнтаційної роботи у світі, темп змін якого зростає з кожним днем».

В результаті мозкового штурму у блокноті кожного з’явилось нове поняття «Vuca коуч», яке з однієї сторони є привабливо-незрозумілим і новим, але відповідає вимогам сучасності. Учасники мали можливість поринути з головою у світ професій. І він виявився надзвичайно захопливим, починаючи від назв нових професій, інформації, яка їх описує, методики їх візуалізації та передачі ознайомчих знань підліткам. Окремої уваги заслуговують методики організації квестів, індивідуальних критеріїв вибору професії, замірювання сфер інтересів, творчих проекти, аналізу резюме, дослідження власного світу інтересів і ще багато чого, що можна попробувати самому і відчути неймовірний прилив емоцій та розширення інтелектуальних меж. А саме головне – що справа корисна та дуже потрібна!

Запрошуємо навчальні заклади долучатися до проекту “Ключі до професійного успіху“!

Довідково: проект “Ключі до професійного успіху” реалізується ГО РЦЄП у партнерстві з кафедрою менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР