Проект ГО РЦЕП потрапив у програму інкубації CISEP

Проект «Як Угода про асоціацію України з ЄС пливає на малі громади?», розроблений у партнерстві з організаціями з Львівщини та Івано-Франківщини, став одним із переможцем конкурсу Інституту Європейської Політики (Берлін)

0
585
переглядів

The Civic School for Sound EU Practice (CiSEP) займається підтримкою громадського сектора у сфері євроінтеграції з 2015 року. Цього року вперше серед освітніх проектів розпочато програму підтримки проектів за допомогою програми інкубації. За цей час більше 150 представників громадського сектора системно розвинули знання та навички щодо Угоди про асоціацію / Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (УА/ПВЗВТ). Саме для того, щоб реалізувати цей потенціал був створений інкубатор проектів з євроінтеграції.

Наш проект «Як Угода про асоціацію України з ЄС впливає на малі громади?» став одним із 5-ти переможців конкурсу.
Команда проекту складається із випускників CiSEP різних років:

  • Руслан Костюкевич (координатор проектів ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів”, Рівне);
  • Ірина Куропась (проектний менеджер, Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини, Яворів);
  • Володимир Стефінін (голова правління, ГО “Інститут реформування та розвитку міста”, Івано-Франківськ).

 14-16 жовтня відбулась перша сесія роботи інкубатора проектів у місті Чернігів на базі «Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень». Під керівництвом досвідчених менторів команди змогли чіткіше визначити цілі проектів, виявити стейкхолдерів та удосконалити структурно-логічні матриці проектів.
 
Наступна сесія відбудеться 2-4 грудня в м. Одеса, де команди продовжать роботу над проектами. Ми запрошуємо до участі в проекті зацікавлені громади, на базі яких будуть проведені воркшопи та надані рекомендації до стратегічних документів щодо врахування процесів імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС.

Контактні дані – eua.projects@gmail.com, +38 099 068 52 66

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР