ГО “РЦЄП” подала пропозиції до проекту “Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2020-2021 роки”

Команда ГО "РЦЄП" подала пропозиції до "Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2020-2021 роки"

0
603
переглядів
entrepreneurship word cloud concept isolated on white

ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» упродовж останніх років активно працює у напрямку громадської підтримки ініціатив розвитку малого і середнього підприємництва у м. Рівне.

Спільно з Управлінням економіки міста упродовж 2015-2019 років ми провели ряд успішних заходів у рамках програм розвитку малого і середнього підприємництва. Останнім проектом був дослідницький проект “Дослідження якості послуг місцевої влади для малого і середнього бізнесу м. Рівне“. Ми отримали сотні пропозицій від підприємців Рівного щодо інформаційної, фінансової та інфраструктурної підтримки місцевого бізнесу.

Ми отримали сотні пропозицій від підприємців Рівного щодо інформаційної, фінансової та інфраструктурної підтримки місцевого бізнесу.

Узагальнивши пропозиції та продовжуючи успішну практику співпраці та партнерства команда ГО «РЦЄП» напрацювала пропозиції до «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2020 – 2021 роки», зокрема:

 1. Провести конкурс стартапів «Сервіси для розвитку міста: співпраця влади і бізнесу».
 2. Провести дослідження:
  2.1. Бар’єри і шляхи розвитку молодіжного підприємництва в м. Рівне.
  2.2. Прозорий бізнес: чому бізнес повільно виходить з тіні?
 3. Провести навчання підприємців на тематику:
  3.1. Як створити і розвивати прозорий, соціально-відповідальний бізнес?
  3.2. Оцінювання експортного потенціалу бізнесу.

Сподіваємося, що наші пропозиції увійдуть у нову програму розвитку малого і середнього підприємництва та сприятимуть реалізації потенціалу підприємництва в місті.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР