Розпочався дослідницький проект із вивчення якості послуг місцевої влади для бізнесу

Чи відчувають підприємці підтримку місцевої влади? Яка якість послуг, що надають структури органів місцевого самоврядування Рівного? Що потрібно змінити у відносинах із місцевою владою? Ці та ряд інших питань будуть поставлені бізнесу у рамках дослідження.

0
357
переглядів
entrepreneurship word cloud concept isolated on white

22 травня 2019 року укладено угоду між Управлінням економіки виконкому м. Рівне та ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів” про проведення дослідження якості послуг, які надає місцева влада для бізнесу.

Упродовж кількох місяців команда ГО РЦЄП у партнерстві з West Business Center та кафедрою менеджменту НУВГП мають опитати не менше 150 підприємців Рівного різних видів економічної діяльності щодо їх сприйняття якості послуг місцевої влади та напрацювати рекомендації, спрямовані на їх покращення.

Сам факт, що Управління економіки замовило проведення такого дослідження, свідчить про готовність місцевої влади активно співпрацювати з підприємцями задля забезпечення соціально-економічного розвитку міста. Тому закликаємо підприємців активно брати участь в дослідженні і в такий спосіб впливати на процеси, що відбуваються в місті.

Щоб стати учасником дослідження, достатньо заповнити анкету, розміщену за цим посиланнямhttps://forms.gle/hRW5xfJQcE5hmg6w7

Для забезпечення широкого розкриття різних аспектів взаємодії влади і бізнесу в анкету включено десятки запитань, що згруповані 6 блоків. Тому виберіть зручний час, виділіть 15 хв і заповніть анкету, об’єктивно оцінюючи факти Ваших відносин з місцевою владою.

Усім учасникам опитування, які виявлять бажання, буде надіслано аналітичний звіт з результатами дослідження.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР