Марина Харкевич взяла участь у проекті INTERCULTURE 4S

Керівник "Молодіжної європейської ініціативи" Марина Харкевич взяла участь у INTERCULTURE 4S (Люблін, Польща)

0
364
переглядів

Завдяки проекту INTERCULTURE 4S (International volunteering for solidarity in the field of city culture) активна молодь з України та Польщі має можливість долучитися до масштабних культурних подій Любліна, отримати унікальний доступ до know-how та досвід організації подій у місті, що надихає.

Це прекрасна можливість відвідати іншу країну, відкрити для себе чи збагатити вже набуті знання про її культуру та мову, знайти нових друзів та поширити професійну мережу контактів на міжнародному рівні, а також спробувати себе у іншому середовищі.

Цього разу в рамках проекту INTERCULTURE 4S 14 молодих людей з різних куточків України мали змогу взяти участь у короткостроковому тритижневому волонтерстві при одній з найбільших культурних подій у Любліні – «Ніч Культури», яка відбулася на початку цього літа (1-2 червня).

Серед волонтерів була і керівник відокремленого підрозділу ГО РЦЄП “Молодіжна європейська ініціативаМарина Харкевич. До організації «Ночі культури», урядом міста Люблін цього року, у якості волонтерів, було залучено і студентів НУВГП.

Будучи міжнародними волонтерами, учасники проекту отримали унікальний досвід, нові враження та знання, а також покращили свої вміння з організації культурних подій спільно зі своїми польськими колегами. Також волонтери взяли участь у майстер-класах з проектного менеджменту у сфері культури від провідних люблінських експертів, що зарекомендували себе в Польщі та Україні.

Марина про проект: «Що ми отримали від проекту? За час волонтерства у Любліні, кожен із нас отримав щось цінне для себе. Проект об’єднав 14 абсолютно різних та унікальних людей з різних регіонів України. Люблін надихнув нас розвивати свої міста, переймаючи досвід, створювати щось абсолютно нове та унікальне усвоєму місті.»

Про саму подію:

«Ніч культури» є культурною маніфестацією міста. Ідея цього заходу – показати чарівність Любліна, різноманітність його творчих ініціатив і мистецьких програм. Метою «Ночі культури»є теж заохочення всіх мешканців і гостей Любліна до сприймання культури й мистецтва з прихильністю і зацікавленням. Тому організатори дбають про те, щоби програма «Ночі» охоплювала також заходи розважального, популярного характеру, як і культурні події, призначені для вузького кола любителів, чи елітарні мистецькі явища. У підготовку програми – залучені митці-професіонали та аматори.В мистецьких акціях беруть участь будинки культури, бібліотеки, кафе, клуби і інші установи. Цієї ночі, публічний простір залишається повністю підпорядкованим живому ритму культури та усіх ділянок мистецтва.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР