Євроінтеграційні процеси активніше адвокуватимуться на регіональному рівні

РГ 2 Форуму громадянського суспільства СхП підтримала ініціативу ГО "РЦЄП" щодо адвокування євроінтеграційного порядку денного при розробленні регіональних стратегій розвитку

0
773
переглядів

26 квітня відбулося спільне засіданням Робочої групи 2 «Економічна інтеграція та наближення до політик ЄС» та Робочої групи 3 «Довкілля, зміна клімату та енергетична безпека» Форуму громадянського суспільства СхП .

Серед питань, які обговорювали, йшлося про підготовку Українська платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства та до 10-ї річниці Східного партнерства, підбиття підсумків діяльності у 2018 р., обговорення поточних проектів і планів спільних ініціатив у 2019 році.

Спільними темами робочих груп №3 і №2 стали:

  • вирощування ГМО в Україні та органічне сільське господарство;
  • адаптація до зміни клімату у водному секторі з урахуванням секторів економіки.

Як повідомив член РГ2 Руслан Костюкевич, група підтримала ініціативу ГО “РЦЄП” про адвокування євроінтеграційних цілей і завдань при розробленні регіональних стратегій розвитку. Йдеться як про врахування при розробленні стратегічних й операційних цілей очікувань Форуму Східного партнерства, так і про можливу експертизу проектів регіональних стратегій розвитку.

До планів діяльності ГР2 внесено також ініціативу ГО “РЦЄП” про дослідження якості публічних послуг, що надаю органи місцевого самоврядування суб’єктам підприємництва.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР