Більше 100 учнів стали учасниками воркшопу з вибору професії!

23 квітня команда проекту "Ключі до професійного успіху" провела 4 воркшопи у навчальних закладах Дубровицького і Сарненського районів Рівненської області.

0
364
переглядів

Проект “Ключі до професійного успіху” охоплює все більшу і більшу аудиторію. 23 квітня учаниками проекту стали учні шкіл Сарненського і Дубровицького районів.

Алла Андрійцьо представляє команду проекту (м. Сарни)

Попри напружений графік команді проекту (Алла Андрійцьо, Леонід Кожушко, Руслан Костюкевич, Богдан Король) вдалося попрацювати у чотирьох навчальних закладах.

Леонід Кожушко розповідає про виклики майбутнього (м. Сарни)

Попередня обробка анкет зворотього зв’язку показує, що учні дуже зацікавлені у таких заходах та отримали корисну інформацію, яка допоможе у виборі майбутньої професії.

Руслан Костюкевич дає приз переможцю конкурсу (м. Дубровиця)

Як стверджували вчителі усіх навчальних закладів, у яких проходили заходи, такий формат професійної орієнтації вони бачать вперше і вони готові до подальшої співпраці.

Нагадаємо, що соціальний проект “Ключі до професійного успіху” реалізується ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів” у партнерстві з кафедрою менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування.

Прес-служба ГО “РЦЄП”

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР