Майстер-клас з професійної орієнтації для вчителів

У рамках проекту "Ключі до професійного успіху" команда ГО "РЦЄП" ознайомила слухачів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з сучасними практиками та інструментами професійної орієнтації

0
386
переглядів

19.04.19 р. активісти ГО “РЦЕП” Леонід Кожушко, Алла Андрійцьо та Руслан Костюкевич провели чергову зустріч-презентацію соціального проекту “Ключі до професійного успіху” для педагогів-організаторів 26  загальноосвітніх закладів Рівненської області на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Іван Вєтров, Леонід Кожушко, Алла Андрійцьо

Зустріч тривала 1,5 години, протягом якої учасники мали змогу познайомитися та обмінятися контактами, ознайомитися з менторським  підходом до організації профорієнтаційної діяльності учнів старших класів, а також спробували застосувати онлайн інструменти для проведення опитувань і вікторин.

З методичними матеріалами з профорієнтаційної діяльності (онлайн тести, книги, посібники, презентаціями )  можна ознайомитися на сайтах наших партнерів http://www.management.org.ua та http://rivneosvita.org.ua .

Запрошуємо до співпраці навчальні заклади з різних регіонів України!

Долучайтесь до групи “Як вибрати професію у XXI столітті?” та беріть участь у дискусіях

З пропозиціями можна звертатись за адресою eua.projects@gmail.com

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР