Проект “Ключі до професійного успіху” набирає обертів!

10 квітня 2019 року Леонід Кожушко та Руслан Костюкевич провели профорієнтаційні тренінги "Як вибрати професію?" для учнів Локницької ЗОШ та Зарічненської гімназії

0
431
переглядів

Проблема вибору професії дедалі більше стає актуальною. Щороку з нею зіштовхуються десятки тисяч учнів. Внаслідок недієвої професійної орієнтації лише 42% українців працюють за обраною спеціальністю.

Як виявили активісти ГО “РЦЄП” у загальноосвітніх закладах приділяється недостатня увага питанням професійної орієнтації. У багатьох випадках ця робота зводиться до агітації на вступ на конкретні спеціальності конкретних вузів.

Леонід Кожушко розпочинає тренінг “Як вибрати професію?”

Тому, щоб заповнити цю прогалину, активісти ГО “РЦЄП” на чолі з Аллою Андрійцьо розробили і проводять цикл профорієнтаційних тренінгів, під час яких діти знайомляться з методами й інструментами пізнання схильності та здатностей виконання різних робіт.

10 квітня такі тренінги були проведені у 2-х навчальних закладах Зарічненського району Рівненської області. Загалом у заходах взяли участь більше 60 дітей.

За словами Руслана Костюкевича: “Більшість учнів може назвати лише кілька десятків професій, хоча їх у світі є близько 50000. До того ж ринок праці швидко змінюється і дітям потрібно розуміти ризики, пов’язані з вибором професії“.

Цього разу вдалося поєднати дві соціальні місії – збільшення обізнаності дітей про професії і ринок праці, а також зменшення толерантності молоді до корупції. Під час тренінгу був проведений конкурс, переможцю якого подарували наплічник з написом “Покоління вільне від корупції“.

Руслан Костюкевич вручає приз (наплічник з написом “Покоління вільне від корупції”) переможцю конкурсу

Окрім тренінгів, проект передбачає проведення соціального опитування, спрямованого на виявлення того, наскільки діти свідомо підходять до вибору професії. Після завершення проекту планується підготувати та оприлюднити аналітичний звіт за результатами опитування.

Реалізація проекту була б неможливою без ресурсної і методичної підтримки кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування. Сподіваємося, що співпраця у даному напрямку триватиме і надалі.

Проект “Ключі професійного успіху” реалізується ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів” у партнерстві з кафедрою менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування.

Прес-служба ГО “РЦЄП”

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР