РЦЄП допомагає запроваджувати цифрові технології медичним закладам Рівненщини

Руслан Костюкевич провів майстер-клас із використання хмарних сервісів для керівників відділень Рівненської обласної дитячої лікарні.

0
608
переглядів

Цього разу керівники структурних підрозділів мали змогу ознайомитися та спробувати використовувати різні хмарні сервіси, спрямовані покращити взаємодію в колективах, спільну роботу над завданнями та документами, організацію подій, нарад та ін.

Співпраця Регіонального центру євроінтеграційних проектів і Рівненської обласної дитячої лікарні триває уже третій рік. За цей час ми реалізували успішну адвокацію із запровадження автоматизованої медичної системи та провели ряд навчань, спрямованих на удосконалення системи менеджменту в цьому закладі.

За словами Руслана Костюкевича попри те, що в закладі уже більше року як запущено проект автоматизації ряду процесів з обслуговування пацієнтів, ставлення керівного медичного персоналу до нововведень досить диференційоване – від повного несприйняття до активної участі. Це черговий раз доводить потребу в такого роду навчаннях, оскільки електронні сервіси є неодмінною складовою процесів запровадження електронного урядування та управління на різних рівнях.

Навчання проводилося у рамках договору про співпрацю Регіонального центру євроінтеграційних проектів, West Business Center та Рівненською обласною дитячою лікарнею та є складовою ініціативи “Менеджмент медичного закладу у контексті реформування галузі”, що розпочата ще у 2016 році.