Інкубатор молодіжних ініціатив народив новий успішний проект!

У листопаді-грудні 2018 року був реалізований проект #Чай добра, що народився під час хакатону, який проводився у рамках Project Manager's Day Rivne 2018

0
1059
переглядів

Інкубатор молодіжних ініціатив продовжує давати результати, тобто: нові команди, нові проекти і нові історії успіху.

Як ми писали раніше, під час хакатону з планування проектів, що проводився у рамках Project Manager’s Day Rivne 2018 було утворено 4 команди, які представили 4 проекти.

Ми і самі не очікували на те, що лише за якихось кілька тижнів один із проектів буде реалізований! Як пояснив Руслан Костюкевич (координатор проектів ГО “РЦЄП”): “Я навіть спочатку намагався відговорити команду від швидких дій і пропонував реалізувати проект у першій половині 2019 року. Проте енергії і бажання було стільки, що мої аргументи не спрацювали“. Амбітна команда  під керівництвом Оксани Кулініч (куратор проекту – Богдан Стасюк) змогла втілити ідею в життя. І у переддень Святого Миколая діти Ясининицького навчально-реабілітаційного центру отримали подарунки. Приємно, що до акції долучилися також школярі Великоомелянського НВК.

Цікаво було спостерігати, як під час роботи над проектом змінювався його зміст, напрацьований під час хакатону. Проте, кінцева ціль була досягнутою, а команда отримала неоціненний досвід управління проектом.

Завдяки співпраці кафедри менеджменту НУВГПWest Business Center та ГО “РЦЄП” Інкубатор молодіжних ініціатив має унікальний формат діяльності, що дозволяє молоді поряд із отриманням результатів проектів, набувати практичних навичок управління проектами (адже участь у проектах є частиною програми підготовки менеджерів в НУВГП) та розвивати свої громадянські компетентності.

Стати резидентом Інкубатора молодіжних ініціатив просто – напишіть нам свій мотиваційний лист і ми обов’язково з Вами зв’яжемося – eua.projects@gmail.com.