Проект ЄМІків переміг на обласному рівні

Члени відокремленого підрозділу ГО РЦЄП "Європейська молодіжна ініціатива" Олена Савчишина та Ольга Трубаєва перемогли на обласному рівні у Всеукраїнському конкурсі проектів «МОЇ ПРАВА – МОЄ ЖИТТЯ»

0
836
переглядів

Члени відокремленого підрозділу ГО РЦЄП “Європейська молодіжна ініціатива” Олена Савчишина та Ольга Трубаєва взяли участь у Всеукраїнському конкурсі проектів «МОЇ ПРАВА – МОЄ ЖИТТЯ», як корисувачі бібліотеки-філії №9 Рівненської ЦБС. Проект дівчат здобув перемогу на обласному рівні конкурсу у номінації  “Груповий проект вікової категорії 10- 11 класів”.  Консультант групи – член громадської організації «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» – Любов Сидорчук.

Всеукраїнський конкурс проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ» оголошено Національною бібліотекою України для дітей 1 квітня 2018 року та   започатковано на виконання Указу Президента № 361\2017 від 14.1.2017 р. «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Основними завданнями Конкурсу є сприяння цивільному правовому захисту дитини, формування у дітей правової культури громадянина України, ознайомлення дітей зі своїми правами, обов’язками та відповідальністю згідно з чинним законодавством України та Декларації ООН про права дитини.

Урочисте підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться в Національній бібліотеці України для дітей у рамках Всеукраїнського тижня права 10 грудня 2018 року у День прав людини.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР