ГО РЦЄП стала учасником конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

2-3 листопада відбулась чергова асамблея Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, ГО РЦЄП на якій представляв Р. Костюкевич

0
841
переглядів

ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів” вперше брала участь в асамблеї, оскільки ми стали учасниками платформи у якості членів робочої груми №2 “Економічна інтеграція та узгодження з політикою ЄС” лише кілька місяців тому.

Це засідання було знаковим, оскільки Платформа відзначає свою десяту річницю і це є привід підводити підсумки та ставити нові цілі і завдання. Саме тому відкривали конференцію провідні учасники процесу Східного партнерства:

  • Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;
  • Анніка Вайдеманн, заступник Голови Представництва Європейського Союзу в Україні;
  • Мартін Хаґстрьом, надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні;
  • Ян Пєкло, надзвичайний і повноважний Посол Королівства Швеція в Україні;
  • Крістіан Леон-Цуркану, надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні;
  • Флоріан Кольфюрст, заступник Посла Австрії в Україні.
  • Олександр Сушко, виконавчий директор Міжнародного фону «Відродження».

Під час конференції було обговорено результати  аналізу виконання Україною у 2017-2018 рр. цілей «20 очікуваних досягнень Східного партнерства до 2020 р.», підготовленого експертами УНП ФГС СхП.

Під час панельних дискусій за участі представників Уряду та громадянського суспільства було обговорено питання пріоритетів Платформи до 2020 року.

Окрема частина конференції була спрямована на обговорення питань реформування Платформи.

Нашу організацію на конференції представляв Руслан Костюкевич. За його словами достатньо глибока аналітика Вероніки Мовчан свідчить про те, що Україна має достатньо непогані темпи інтеграції у сфері торгів лі з ЄС порівняно з іншими країнами Східного Партнерства – Грузією та Молдовою.

Під час засідання робочої групи 2 Платформи було погоджено план діяльності на 2019 рік. Важливим стало те, що у план увійшли дві пропозиції ГО РЦЄП:

  1.  щодо моніторингу місцевих та регіональних програм розвитку підприємництва у контексті реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року;
  2. Започаткування напряму щодо адвокації процесів запровадження антикорупційного комплаєнс в бізнесі як механізм сприяння прозорості бізнесу.

Участь у Платформі дає можливість ГО РЦЄП більш повно і системно реалізовувати свою місію і цілі на регіональному рівні.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР