«Парк мініатюр» бере участь в конкурсі проектів громадського бюджету

Інкубатор молодіжних ініціатив Регіонального центру євроінтеграційних проектів подав проект на конкурс громадських ініціатив, що проводить Рівненська міська рада у рамках програми запровадження громадського бюджету

0
988
переглядів

Інкубатор молодіжних ініціатив (ІМІ) продовжує «народжувати» і «вирощувати» нові проекти. Тепер до здобутків ІМІ можна віднести проект «Парк мініатюр», автором якого є Олена Бойко.

Проект спрямований на вирішення важливої проблеми для Рівного – низька туристична привабливість внаслідок відсутності достатньої кількості об’єктів, що матимуть культурно-історичну цінність для туристів. Мабуть чи не кожен рівнянин(ка) на собі відчув проблему прийому гостей з інших міст, пов’язану з тим, що складно організувати дозвілля та екскурсії містом, у якому немає достатньої кількості туристичних об’єктів. Тому і змушені рівняни возити гостей в Острог, Пересопницю, Тунель кохання та інші локації, що мають цінність для туристів.

Саме тому Олена Бойко подала ідею створити в Рівному локацію, що була б цікавою для вітчизняних та іноземних туристів, – парк мініатюр відомих у світі туристичних об’єктів. Серед таких об’єктів будуть Ейфелева вежа у Франції, Золоті ворота в США, Статуя Христа Спасителя в Бразилії та ін. Окрім самих мініатюр проект передбачає проведення ландшафтного дизайну локації та підготовку необхідної інфраструктури.

Щоб такий туристичний об’єкт був створений в нашому місті треба зовсім небагато – лише підтримати його після того, як він пройде експертизу та отримає допуск до голосування.

Детальніше про проект можна дізнатися на сайті конкурсу.

Детальніше про інші проекти Інкубатора молодіжних ініціатив читайте на сторінці ініціативи.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР