Наші проекти отримали фінансування від ДФРР

Проекти регіонального розвитку, в розробці і підтримці яких брали участь члени ГО РЦЄП, можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

0
873
переглядів

3-річний досвід розробки і  подання проектів на конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти Державного фонду регіонального розвитку дав свої результати. Цього року члени ГО РЦЄП Анатолій Кирилюк та Любов Сидорчук, взяли участь у розробці двох проектів для Комунального закладу “Рівненська обласна дитяча лікарня (детальніше). Проекти «Впровадження нових технологій проведення операційних втручань в ортопедо-травматологічній практиці під контролем електронно-оптичного підсилювача рентгенівського зображення на базі комунального закладу «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради» та «Впровадження медичної інформаційної системи на базі комунального закладу «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради» отримали фінансування від Державного фонду регіонального розвитку (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 р. № 372-р “Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку”).

Крім того, ми активно беремо участь в ішій діяльності у цьому напрямку. Зокрема, Руслан Костюкевич стан членом журі  Регіонального конкурсу студентських проектів “Розвиток територіальних громад” .

 

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР