Робоча група 6 УС ПГС ухвалила резолюцію з рекомендаціями ГО РЦЄП щодо прозорості антикорупційної політики університетів

14 червня 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи 6 УС ПГС «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт»

0
669
переглядів

Значну частину порядку денного засідання склали питання підвищення якості освіти. Учасник засідання робочої групи координатор проектів ГО РЦЄП Руслан Костюкевич представив присутнім результати моніторингу прозорості антикорупційної політики закладів вищої освіти (матеріали доповіді доступні за посиланням).

В результаті обговорення робоча група прийняла резолюцію, у якій рекомендовано Міністерству освіти і науки України:

  • Провести перевірки стану виконання статті 62 Закону України «Про запобігання корупції» та довести результати перевірок до громадськості:
    • наявність публічного доступу до  антикорупційних програм ЗВО;
    • наявність звітів уповноважених з протидії корупції.
  • Сприяти створенню та поширенню серед стейкхолдерів (абітурієнти, студенти, працівники ЗВО, заклади 1-2 рівня акредиції) рейтингу прозорості антикорупційної політики ВНЗ;
  • Започаткувати процес стимулювання запровадження антикорупційного комплаєнс в університетах.

У цей же день рішення робочої групи було донесене до заступника міністра та керівників директоратів на зустрічі в  Міністерстві освіти і науки України.

Зауважимо, що чергове засідання робочої групи 6 УС ПГС відбулося напередодні Асамблеї УС ПГС, що відбудеться 19 червня. Тому серед питань порядку деного було представлення кандидатур на координатора групи та членів УС ПГС.

Ознайомитися із результатами дослідження можна тут.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР