Відбувся фінал Регіонального конкурсу студентських проектів “Розвиток територіальних громад”

Визначено переможців Регіонального конкурсу студентських проектів "Розвиток територіальних громад"

0
814
переглядів

Упродовж місяця 14 студентських команд закладів вищої освіти Рівненщини працювали над проектами у рамках конкурсу “Розвиток територіальних громад“.

Фіналістами стали шість команд, що представляли три університети регіону: Національний університет водного господарства і природокористування (3 команди), Національний університет “Острозька академія” (2 команди) та Рівненський державний гуманітарний університет (1 команда).

Конкурс був оголошений на початку березня за ініціативи Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування та проводився у партнерстві з Регіональним центром регіональних проектів (член журі від ГО РЦЄП – Руслан Костюкевич).

Перше місце завоювала робота студентів РДГУ Марини Драпатій, Вадима Левчишина та Анастасії Кравчук «Ягідний кооператив у Миляцькій ОТГ».

На другому місці проект студентів НУВГП Людмили Пасічко, Анастасії Туровської, Сергія Нагорнюка та Олександра  Забейди «Поводження з твердими побутовими відходами у Бугринській ОТГ».

Третє місце посів проект студентки з НУ “Острозька академія” Єлізавети Кондратюк «Створення готельно-туристичного комплексу у Радивилівській ОТГ».

Крім переможців були відзначені також проекти за різними номінаціями. Так, за напрямком “Спортивна інфраструктура” найкращим визнано проект Оксани Древецької, Інни Костюк, Дмитра Баранова, Юлії ДенисовецьОблаштуваня сучасного спортивного майданчика” (науковий керівник – Аліна Костюкевич, НУВГП).

Кращим серед проектів, що стосуються удосконалення самоврядування в громадах став проект Вадима Никончука та Наталії БабакЦентр моніторингу і оцінювання діяльності ОТГ” (науковий керівник – Людмила Безтелесна, НУВГП) .

Окрім дипломів переможці отримали і заохочувальні подарунки.

 

 

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР