Уряд затвердив план імплементації Угоди про асоціацію з ЄС

Уряд затвердив план заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

0
2645
переглядів

Урядовці переконані, що реалізація зазначеного плану забезпечить безперервність процесу виконання зобов’язань України протягом всього періоду дії Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, доступність інформації про її виконання, чіткість механізмів реагування та вжиття невідкладних заходів, необхідних для забезпечення належного виконання її положень.

Виконання плану заходів передбачає внесення змін до нормативно-правових актів та розроблення нових з метою наближення законодавства України до права Європейського Союзу відповідно до зобов’язань в рамках Угоди  про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Як зазначено на урядовому порталі, Міністерства, центральні і місцеві органи виконавчої влади, інші органи державного управління, відповідальні за виконання Угоди  про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, отримають змогу здійснювати послідовні та узгоджені заходи з метою своєчасної реалізації зобов’язань України в рамках Угоди  про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Разом з тим, на нашу думку, затверджений План виконати буде складно.

По перше, надмірна деталізація плану не завжди сприяє ефективній роботі у умовах високої динаміки середовища, в якому він буде реалізовуватися. Задумайтеся над цією цифрою – 1644 сторінки заходів! Важко уявити як вони виконуватимуться, зважаючи на відсутність в Україні дієвої системи виконання будь-яких заходів.

Мимоволі згадується відомий вислів “суворість законів компенсується необов’язковістю їх виконання“.

Але чекати залишилося небагато – більше 300 дедлайнів вже у березні 2018 р.!

Чекаємо на результати.

Завантажити План виконання Угоди можна тут

 

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР