Оголошено конкурс студентських проектів “Розвиток територіальних громад” на Рівненщині

У період з 10-го березня до 15-го квітня студенти, що навчаються у ЗВО Рівненської області можуть взяти участь у конкурсі з розроблення проектів для об'єднаних територіальних громад Рівненщини.

0
1005
переглядів
Конкурс студентських проектів

ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів” став одним із організаторів конкурсу студентських проектів, що будуть розроблятися для об’єднаних територіальних громад Рівненщини.

Таке творче змагання розпочато з метою активізації навичок проектного менеджменту та студентської підприємницької діяльності задля розвитку об’єднаних територіальних громад“, – сказав під час презентації положень конкурсу експерт Рівненського Центру місцевого самоврядування Тарас Микитин.

Під час презентації конкурсу 6 березня 2018 року Руслан Костюкевич (член журі та член обласної комісії з відбору проектів на конкурси ДФРР) розповів про особливості оцінювання проектів та надав рекомендації щодо їх розроблення.

ВІдповідно до Положення про конкурс участь у ньому можна приймати як індивідуально, так і в командах.

Переможці зможуть отримати винагороду:

1 місце – 3000 грн.

2 місце – 2000 грн.

3 місце – 1000 грн.

Засновниками конкурсу є Рівненський центр розвитку місцевого самоврядування та ГО «Рівненський центр маркетингових досліджень».

Детальніше про умови конкурсу буде зазначено у наступних публікаціях. Для реєстрації на участь у конкурсі Ви можете написати нам лист – eua.projects@gmail.com.

Чекаємо на активну участь та цікаві проекти!

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР