Екологічна складова Угоди про асоціацію Україна- ЄС: регіональні аспекти

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів" взяла участь у круглому столі, присвяченому питанням імплементації екологічних директив ЄС на регіональному рівні

0
1149
переглядів

У Рівному відбувся круглий стіл «Імплементація екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (для Рівненської та Волинської областей)». Учасники круглого столу обговорили результати дослідження Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» на тему: «Регіональний контекст виконання екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: основні висновки».

Учасники круглого столу обговорили виклики, що стоять перед суспільством сьогодні, озвучили основні екологічні проблеми Рівненщини та Волині в контексті процесу створення об’єднаних територіальних громад та можливі шляхи посилення впливу регіонів в євроінтеграційних процесах. Механізми залучення регіонів до виконання Угоди про асоціацію є недосконалими, тому місцева влада, громади, громадськість залишаються осторонь від важливих для них процесів, в яких вони повинні бути повноцінними учасниками.

На думку учасника круглого столу Оксана Клюхи (представник  ГО РЦЄП) “зустрічі у такому форматі є корисними, оскільки вони дають змогу зібрати усіх ключових стейкхолдерів, що займаються питаннями імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на регіональному рівні.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР