Екологічна складова Угоди про асоціацію Україна- ЄС: регіональні аспекти

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів" взяла участь у круглому столі, присвяченому питанням імплементації екологічних директив ЄС на регіональному рівні

0
400
переглядів

У Рівному відбувся круглий стіл «Імплементація екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (для Рівненської та Волинської областей)». Учасники круглого столу обговорили результати дослідження Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» на тему: «Регіональний контекст виконання екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: основні висновки».

Учасники круглого столу обговорили виклики, що стоять перед суспільством сьогодні, озвучили основні екологічні проблеми Рівненщини та Волині в контексті процесу створення об’єднаних територіальних громад та можливі шляхи посилення впливу регіонів в євроінтеграційних процесах. Механізми залучення регіонів до виконання Угоди про асоціацію є недосконалими, тому місцева влада, громади, громадськість залишаються осторонь від важливих для них процесів, в яких вони повинні бути повноцінними учасниками.

На думку учасника круглого столу Оксана Клюхи (представник  ГО РЦЄП) “зустрічі у такому форматі є корисними, оскільки вони дають змогу зібрати усіх ключових стейкхолдерів, що займаються питаннями імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на регіональному рівні.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я тут