Ми на Global Game Jam 2018 Rivne

0
1629
переглядів
Ми на Global Game Jam 2018

Гарний результат за 48 годин. Саме стільки часу відвели організатори всесвітнього хакатону по розробці ігор Global Game Jam. Ідея хакатону полягає в тому, що за 48 годин учасники команд створюють гру на задану організаторами тему. Цьогорічна тема джему була “transmission” – передача.

Загалом в Україні у п’яти містах зібралося 354 учасника, які створили 88 проектів, з них 59 чоловік працювало паралельно з нами у Рівному, в стінах Національного університету водного господарства та природокористування (відразу зазначимо, що фото взяті з сайту університету) та створили 9 ігор.

Ми – це команда Educational Game’s Space у складі: Богдан Король, Оксана Клюха, Любов Сидорчук, Ольга Мандзюк та Костюкевич Руслан. 48 годин працювали над новою навчально-розважальною настільною грою.  Розроблена нами гра Authority’s transmission (Передача повноважень) імітує роботу проектного офісу. Основна ідея гри – навчити реалізовувати проекти в умовах обмеженості ресурсів, та переходу повноважень голови проектного офісу від одного гравця до іншого. У ході гри гравці реалізують вибрані випадковим чином ними проекти, та отримають винагороду за досягнення. Перемагає, той у кого більше винагород. З базовою розробкою можете ознайомитися на сайті чемпіонату або зачекати ще кілька тижнів, прийти до нас та пограти разом з нами або змагаючись з нами.

Незважаючи на круті комп’ютерні ігри, які презентували команди-учасники рівненської локації, наша гра зацікавила і завзятих IT-шників, і студентів, і журі. Нас відзначили у номінації «Вибір ректора» і від Віктора Мошинського ми отримали квитки на непересічну подію – Game Craft Conference 2018 у м. Київ.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР