ГО РЦЄП долучилася до розробки проектів регіонального розвитку

Активісти ГО РЦЄП спільно з КЗ "Рівненська обласна дитяча лікарня" подали на конкурс проектів Державного розвитку регіонального розвитку два проекти

0
1746
переглядів

Члени громадської організації «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» активно приймають участь в допомозі при написанні та поданні проектів, що  можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Так, за ініціативи Анатолія Кирилюка цього року подано два проекти щодо розвитку медичної галузі області: «Впровадження нових технологій проведення операційних втручань в ортопедо-травматологічній практиці під контролем електронно-оптичного підсилювача рентгенівського зображення на базі комунального закладу «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради» та «Впровадження медичної інформаційної системи на базі комунального закладу «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради».

Робота організації щодо допомоги в написанні проектів є систематичною. За два роки члени організації допомогли розробити та подати 5 проектів, зокрема, і з розвитку РОДЛ та Бугринської об’єднаної територіальної громади.

Будемо сподіватися що проекти будуть успішно реалізовані та  зроблять життя мешканців області комфортнішим!

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР