Час збирати каміння – закінчився термін 21-ї цільової програми Рівненщини (інфографіка)

У 2017 році завершився термін дії 21 регіональної цільової програми у Рівненській області. Це становить майже 30% усіх чинних програм!

1
1419
переглядів

 

Про проблеми програмно-цільового управління в Україні як на державному, так і на регіональному рівнях, не говорив хіба що лінивий. За останнє десятиріччя пройшло сотні форумів, конференцій, семінарів та інших заходів, присвяченій цій темі. Наукова спільнота “видала на гора” десятки кандидатських і докторських дисертацій, монографій та сотні, якщо не тисячі, наукових статей.

Проте, віз і нині там … Механізми не працюють, результати не отримуються, проблеми не вирішуються.

Ми вважаємо, що проблеми програмно-цільового управління є чи не найважливішими у розвитку країни, оскільки саме цей механізм покликаний вирішувати актуальні проблеми, які не можливо вирішити традиційним шляхом.

Тому громадський сектор повинен активно включатися в адвокацію системних змін механізмів програмно-цільового управління. Першочерговим завданням є актуалізація проблеми перед усіма ключовими стекйхолдерами. Як показують результати спостережень усієї глибини проблеми та необхідності змін не розуміють ні влада, ні журналісти, ні громадськість.

Тому  у рамках моніторингової кампанії ГО РЦЄП “Рівненщина 2020” ми спробуємо довести до суспільства усю глибину проблеми та ключову думку про те, що зміни відбуваються лише тоді, коли реалізовуються програми і проекти та отримуються якісні результати. А тому якщо цілі є нечіткими, результати не зрозумілими, а відповідальність розпорошена, то марно чекати, що інститути регіональної та місцевої влади змінять життя громади на краще.

У цьому випуску дайджесту проекту “Рівненщина 2020” ми хочемо загострити увагу суспільства на подію, яка відбулася зовсім нещодавно, а саме – у 2017 році завершився термін майже 30% регіональних цільових-програм. До того ж, на дату підготовки інфографіки на сайті Рівненської міської ради було розміщено лише один підсумковий звіт! Загалом станом на початок 2018 року залишається чинними ще 53 регіональні цільові програми.

Дивитися інфографіку у високій якості jpeg , pdf

 

1 КОМЕНТАР

  1. Будьмо оптимістами, можливо ті 20 ГО звітність готують за старим стилем і на Василя їх побільшає?):))

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР