Запрошуємо на міні-стажування в Рівне!

До 20 грудня 2017 року можна зареєструватися на участь у конкурсі для проходження стажування в ГО РЦЄП у рамках "Конкурсу на участь у міні-стажуванні для громадського сектору" (шукайте № 30 у списку)

0
841
переглядів

Програма національних обмінів надала можливість пройти міні-стажування у громадських організаціях для активних громадян зі всієї України.

ГО Регіональний центр євроінтеграційних проектів стала однією із приймаючих сторін, оскільки наш молодіжних підрозділ “Європейська молодіжна ініціатива” реалізував один із обмінних проектів.

Умови стажування

Міні-стажування триває повних 2-3 дні. Програма покриває витрати на проїзд, житло та харчування під час візиту.

Дедлайн для заповнення аплікаційної форми – 20 грудня.

Відповідь щодо результатів відбору апліканти отримають до 25 грудня. Стажування має відбутись між 15 січня і 15 лютого.

Хто може взяти участь у стажуванні в ГО РЦЄП?
Представники організацій громадянського суспільства, науковці, лідери громадської думки та інші активні громадяни з областей, що розташовані мінімум за 3 обласні від нас: Полтавська, Сумська, Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Кіровоградська. Миколаївська, Запорізька, Херсонська, Одеська.

Чому Вам варто взяти участь у стажуванні?

  • щоб обмінятися досвідом, навчитись та навчити;
  • щоб започаткувати співпрацю та, можливо, створити міжрегіональний проект;
  • щоб розширити коло знайомств;
  • щоб ознайомитись із новим містом та його культурою, не витрачаючи на це додаткових часових та фінансових ресурсів.

Чим ГО РЦЄП може бути цікавою для Вас? 

Ми займаємося підтримкою євроінтеграційних процесів на місцевому рівні шляхом реалізації адвокаційних та моніторингових кампаній, освітніх проектів, стимулювання громадської активності молоді та проведення обмінних програм.

Команда ГО РЦЄП поділиться досвідом проведення загальнонаціональних моніторингових кампаній (на прикладі, проведеного моніторингу антикорупційних програм університетів). Учасники стажування зможуть стати учасниками PM School -2018 (школа проектного менеджменту), або окремих її модулів. Зокрема, ми поділимося досвідом організації комунікацій в проектах за допомогою хмарних сервісів. Ми розкажемо як стимулювати громадську активність студентства у рамках Інкубатора молодіжних ініціатив. А також розповімо як провести успішну кампанію з підтримки проектів, що реалізуються у рамках громадських бюджетів міст та ОТГ (маємо 3 проекти, що виграли конкурси).

Співпраця у рамках стажування дасть змогу розширити партнерство для реалізації нових громадських ініціатив та проектів. Можливо вдасться під час стажування підготувати спільний проект, що відповідає цілям і завданням організацій-партнерів. Сподіваємося, що зможемо отримати корисні поради колег щодо застосування їх кращих практик організаційного розвитку у діяльності нашої організації.

Реєструйтеся до 20 грудня!перейдіть за посиланням на аплікаційну форму

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР