Відбулося засідання робочої групи 6 Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна- ЄС

22 листопада 2017 року координатор проектів ГО РЦЄП Руслан Костюкевич взяв участь у засіданні робочої групи 6 УС ПГС «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт» (м. Київ)

0
740
переглядів

Засідання робочої групи відбувалося в офісі проекту “Громадська синергія” в м. Київ. Це перше засідання, в якому взяли участь представники ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів”.

Руслан Костюкевич виступив з доповіддю “Результати дослідження виконання антикорупційних програм університетів та прозорості антикорупційної політики університетів. Автономність університетів: декларації і реалії”, у якій розглянув питання процесів інтеграції вищої освіти України до європейського освітнього простору через призму прозорості антикорупційної політики. Доповідь викликала жвавий інтерес учасників засідання та прийнято рішення щодо врахування теми при плануванні майбутніх зустрічей з представниками Міністерства освіти і науки України.

Окрім наведеної теми слухалися питання:

  • Євроінтеграційні реформи в науці (Безвершенко Юлія);
  • Підтримка руху молодіжних громадських організацій в малих містах та селах (Бережна Світлана);
  • Про вироблення спільних позицій та представлення їх відповідним уповноваженим інституціям щодо спрямування розвитку освіти у відповідності з прийнятим законом України “Про освіту” (Ржешніовецький Ігор);
  • Просування громадянських компетенцій та форми їх популяризації (Стасів Остап);
  • Основні тенденції у розвитку цифрової економіки України (Ночвай Володимир)
  • Ініціативи з підтримки здорового способу життя у молодіжному середовищі (Скороход Олександр).

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР