У нас нова перемога у програмі Громадський проект м. Рівне!!!

10 жовтня 2017 року проект Руслана Костюкевича "Відновлення майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу (біля ЗОШ №24)" був одноголосно підтриманий координаційним комітетом та прийнятий до реалізації!!!

0
932
переглядів

Програма громадського проекту реалізується в м. Рівне лише другий рік, а активісти Регіонального центру євроінтеграційних проектів вже мають 3 перемоги!

Цьогоріч ГО РЦЄП підтримувала проект Руслана КостюкевичаВідновлення майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу (біля ЗОШ №24)“. Проект став переможцем і набрав 382 голоси рівнян.

Попри те, що цьогорічна кампанія була набагато інтенсивнішою на минулорічну, дійти до перемоги ми змогли завдяки формуванню широкої коаліції з підтримки проекту, до якої увійшли ГО РЦЄП, НК “Верес”, ЗОШ №24, ліцей “Елітар”, Економіко-правовий ліцей, кафедра менеджменту НУВГП.

Ще однією особливістю було те, що ми запропонували унікальну модель для участі в реалізації та подальшої експлуатації об’єкта. Зокрема, ми плануємо запровадити публічне адміністрування об’єкта та створення піклувальної ради, яка забезпечуватиме прозорість цього механізму. Сторони підписами меморандум.

Прослідкувати історію проекту можна за хечтегом в facebook – ‪#‎футбольниймайданчик_24‬.

Дякуємо усім, хто долучився до підтримки проекту!!!

Нагадаємо, що у 2016 році завдяки підтримки ГО РЦЄП переможцями стали 2 проекти:

  • «Облаштування спортивного майданчика в парку біля Палацу дітей та молоді» (автор – Аліна Костюкевич)
  • «Впровадження медичних інформаційних систем на базі поліклініки РМДЛ “Поліклініка без черг”» (автор – Богдан Король).

Участь ГО РЦЄП у програмі Громадський проект м. Рівне не обмежується лише підтримкою проектів, а й адвокацією внесення змін до нормативних документів, що регламентують механізм реалізації цієї програми. Так, ми напрацювали і подали ряд пропозицій до Положення про громадський бюджет у місті Рівному, що стосуються процедури моніторингу реалізації проектів зі сторони громадськості.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР