Першокурсники НУВГП дізналися про академічну доброчесність

Руслан Костюкевич провів семінар для студентів 1-го курсу спеціальності "Менеджмент" Національного університету водного господарства та природокористування про принципи академічної доброчесності

0
594
переглядів

“Ви повинні зненавидіти корупцію”  – саме такими словами розпочався семінар для студентів першого курсу спеціальності “Менеджмент” НУВГП.

Проблема високої толерантності до корупції українського суспільства стоїть на заваді побудови європейської демократичної держави. Тому команда ГО “РЦЄП” уже кілька років поспіль проводить роботу щодо запровадження принципів антикорупційного комплаєнс в університетах: у 2015-2016 роках була проведена “Антикорупційна школа студента”, у 2016 році Руслан Костюкевич став переможцем конкурсу антикорупційних досліджень у ВНЗ (Transperensy International Україна), а у 2017 році реалізовано проект “Покоління вільне від корупції”.

Одним із ключових складових цієї роботи є поширення серед студентів принципів академічної доброчесності. Цільовою групою ми обрали першокурсників, які не мають досвіду давання хабарів та плагіату. Студенти отримали знання про те, як протидіяти корупції, як уникати корупціогенних факторів шляхом моніторингу прав і обов’язків учасників навчального процесу та багато іншої корисної інформації.

Сподіваємося, що отримані знання дадуть змогу студентам сформувати стійку позицію щодо протидії хабарництву і жоден з них не стане учасником корупційних дій під час навчання в університеті.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР