Експерти ГО РЦЄП надали пропозиції до проекту Комплексного звіту УС ПГС про моніторинг імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

0
767
переглядів

У рамках підготовки до щорічного саміту Україна – ЄС, що проводиться з метою координації дій щодо процесу імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Українська сторона Платформи громадянського суспільства (УС ПГС) підготувала проект звіту, який пройшов широке обговорення у громадському секторі.

Регіональний центр євроінтеграційних проектів, будучи членом Робочої групи № 6 “Наука і технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання і молодь, культура і спорт”, активно включилася в цей процес і надала 5 пропозицій, що на нашу думку якісно поліпшать структуру та зміст звіту.

На думку Руслана Костюкевича, який був одним із експертів, що готував пропозиції, “поданий на розгляд проект звіту є достатньо системним і методологічно коректним. Проте, документ містив кілька стилістичних, редакційних та змістовних зауважень. Ми також звернули увагу на те, що інформаційна база, що застосовувалася щодо розділу про якість води, потребує підсилення. Адже до розгляду не було взято ключові нормативні документи в цій сфері (наприклад, Водний кодекс України)”.

Загалом об’єктивність висновків була б значно вищою, якби до розгляду було надано проект звіту Уряду.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР