Інструменти управління конфліктами вивчали у Скадовську

18-21 вересня 2017 року Руслан Костюкевич брав участь у тренінгу "Управління конфліктом та діалоговий підхід у діяльності ОГС" (м. Скадовськ).

0
680
переглядів

У Скадовську завершився тренінг-семінар, присвячений управлінню конфліктом та діалоговому підходу в діяльності організацій громадянського суспільства.
Навчальний захід, проведений Фондом «Захист», об’єднав активістів із Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Рівненської, Херсонської та Чернігівської областей.
Тренінг-семінар не тільки збагатив багаж знань і вмінь його учасників. Неформальне спілкування та активні дискусії протягом чотирьох днів допомогли активістам із різних куточків країни краще зрозуміти один одного, подолати стереотипи, налагодити партнерські відносини, обмінятися ідеями подальшої співпраці.

Учасник тренінгу, Руслан Костюкевич, відмітив високу якість роботи тренерів, активність та креативність групи учасників.

Захід відбувся у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. У Херсонській області його виконує БО «Фонд громади міста Херсон «Захист». Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи».

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР