ГО РЦЄП долучилася до розроблення Плану на 2018-2020 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області до 2020 року

Регіональний центр євроінтеграційних проектів надав пропозиції до Плану на 2018-2020 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області до 2020 року

0
797
переглядів

14 липня 2017 року в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи із розроблення Плану на 2018-2020 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області до 2020 року.

Участь у засіданні взяв представник Регіонального центру євроінтеграційних проектів, координатор проектів Руслан Костюкевич. У результаті обговорення було прийнято рішення щодо термінів подання заявок на проекти, що можуть бути включені до Плану.

Команда ГО РЦЄП відповідно до пріоритетних напрямів своєї діяльності та з метою стимулювання розвитку інноваційного підприємництва в регіоні надала пропозиції до Плану, що стосуються розвитку інноваційної інфраструктури. Зокрема, подано проект  “Створення бізнес-інкубатора для підтримки інноваційного бізнесу“, реалізація якого дасть змогу створити сприятливі умови для малого інноваційного бізнесу та стане каталізатором розвитку підприємництва в регіоні.

Руслан Костюкевич

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР