Підсумкова конференція у рамках діяльності Інкубатора молодіжних ініціатив

20 червня 2017 року була проведена підсумкова конференція, на якій керівники 6-ти проектів поділилися набутим досвідом та результатами

0
451
переглядів

Інкубатор молодіжних ініціатив діє лише менше року, але навіть за цей час можна впевнено стверджувати, що проект відбувся, а модель взята на озброєння нашими партнерами – кафедрою менеджменту НУВГП – є вдалою.

З жовтня 2016 року було реалізовано 6 проектів, кожним з яких керували резиденти інкубатора під керівництвом та за підтримки кураторів. Загалом, оцінюючи представлені результати, можна дійти до висновку, що цілі усіх проектів досягнуто.

А головне, що команди проектів отримали неоціненний досвід ініціювання, планування та реалізації проектів.

Нагадаємо, що у рамках Інкубатора молодіжних ініціатив було реалізовано 6 проектів:

Благодійний фестиваль їжі “Food fest” для придбання подарунків для дітей Тучинської школи-інтернату (01.11.2016 р.) (керівник проекту – Кравчук Анастасія)

Благодійна вистава у підтримку військових АТО “Обережно – шахрайки” (грудень 2016 р.). (керівник проекту – Ростислав Вишневський)

Навчально-розважальна екскурсія в культурно-історичний комплекс м. Дубно і Тараканівський форт (12.05.2017) (керівник проекту – Циганова Тетяна)

Проведення виставки “Покоління вільне від корупції” для учнів Рівненського обласного ліцею-інтернату(13.05.2017 р.) (керівник проекту – Шавлай Ніна)

Забіг на шпильках у підтримку здорового способу життя “Шпильки Sprint” (11.06.2017 р). (керівник проекту – Клим’юк Катерина)

Навчально-туристичний табір у підтримку зеленого туризму “Древніми куточками соколиних гір” (червень 2017 р). (керівник проекту – Максим Степаненко)

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР