ЄМІки активно включилися у реалізацію проекту “Лінея”

8-10 квітня 2017 року представники ВП Європейська молодіжна ініціатива взяли участь у тренінгу та прес-конференції в м. Чернігів у рамках реалізації проекту "Лінея"

0
532
переглядів

Наші ЄМІки, а саме Оля Пахаренко та Vita Porozhniak відкривають нові горизонти в Чернігові, завдяки Всеукраїнському проекту «Лінея» від ГО «ЕкоМісто» (м. Чернігів).

Поїздка передбачала не тільки участь у 2-х денному тренінгу, де розкривалася інформація адвокації та успішності реалізації проекту, але й участь у прес-конференції присвячена шкідливому впливу відпрацьованих батарейок, досягненню ГО «ЕкоМісто» у вирішенні даного питання та визначенню дій кожного спікера, щодо реалізації проекту «Лінея» у своєму місті. Звичайно ще одним позитивним моментом було чудове спілкування з представниками громадських організацій з Чернігова, Добропілля та Чернівців.

Здобувши нові знання, щодо визначення необхідних кроків та правильності реалізації проекту ЄМІки розпочали активну роботу над проектом «Лінея» саме в місті Рівне, щоб найближчим часом показати рівнянам результати їхньої роботи.

Читайте також публікацію про захід на порталі Чернігівщина

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР