«Європейська молодіжна ініціатива» стала партнером форуму-зустрічі громадянського лідерства «Від ідеї до мети»

9 листопада 2016 року ГО «Самопоміч» у партнерстві з відокремленим підрозділом ГО «РЦЄП» «Європейська молодіжна ініціатива" провели форум-зустріч громадського лідерства «Від ідеї до мети».

0
438
переглядів

9 листопада 2016 року ГО «Самопоміч» у партнерстві з відокремленим підрозділом ГО «РЦЄП» «Європейська молодіжна ініціатива” провели форум-зустріч громадського лідерства «Від ідеї до мети». Захід відбувся в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Досвідом реалізації соціальних проектів поділилися: Юрій Огоновський  громадський активіст-представник інтересів громади та Олексій Кучеренко – керівник відділу промоції здорового способу життя «Об’єднання «Самопоміч». За словами наших спікерів кожний з нас здатний покращити життя нашого міста, потрібно лише захотіти щось змінити і діяти. Для цього всього лиш на всього потрібна ідея, мета, цілі та цільова аудиторія. Лише в наших силах створити та побудувати місто, про яке ми мріємо, – все в наших руках, так що давайте творити зміни разом. 09

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР